Разлика между версии на „Награда Еврокон/2017 г.“
(→The CHRYSALIS AWARDS (Поощрителни отличия)) |
(→HALL OF FAME (Зала на славата)) |
||
(Не са показани 8 междинни версии от същия потребител) | |||
Ред 1: | Ред 1: | ||
Еврокон 2017 се състоя в германския град Дортмунд през ....... | Еврокон 2017 се състоя в германския град Дортмунд през ....... | ||
− | + | [[Файл:Dortmund+.jpg|рамка|дясно]] | |
Ред 17: | Ред 17: | ||
Best Promoter: Ian Watson (United Kingdom) | Best Promoter: Ian Watson (United Kingdom) | ||
− | Best Translator: Natalia Osoianu / Наталия Осояну ( | + | Best Translator: Natalia Osoianu / Наталия Осояну (Русия) |
− | |||
− | |||
− | |||
== The CHRYSALIS AWARDS (Поощрителни отличия) == | == The CHRYSALIS AWARDS (Поощрителни отличия) == | ||
+ | '''[[Александър Цонков-Lostov]] - Bulgaria''' | ||
− | + | Aлексей Шеин – Беларус | |
− | |||
− | |||
David Luna – Spain | David Luna – Spain | ||
Ред 38: | Ред 34: | ||
Hanuš Sainer – Czech Republic | Hanuš Sainer – Czech Republic | ||
− | + | K.А.Терина - Русия | |
Miro Švercel – Slovakia | Miro Švercel – Slovakia | ||
− | + | Наталия Савчук – Украйна | |
Romain Lucazeau – France | Romain Lucazeau – France | ||
Ред 49: | Ред 45: | ||
== The ACHIEVEMENT AWARDS: (Награда за особени постижения) == | == The ACHIEVEMENT AWARDS: (Награда за особени постижения) == | ||
− | |||
Ред 58: | Ред 53: | ||
Best Fanzine: CounterClock (Sweden) | Best Fanzine: CounterClock (Sweden) | ||
− | Best Internet Publication, other than a fanzine: Diezukunft.de (Germany) | + | Best Internet Publication, other than a fanzine: ''Diezukunft.de'' (Germany) |
Best Dramatic Presentation: Boy 7 (Germany) | Best Dramatic Presentation: Boy 7 (Germany) | ||
− | Best work for Children: | + | Best work for Children: „Часодеи“ – Наталия Шчерба (Украйна) |
− | |||
− | |||
− | |||
== HONORARY AWARD European Grand Master: (Европейски Гранд Мастър) == | == HONORARY AWARD European Grand Master: (Европейски Гранд Мастър) == |
Версия от 23:40, 19 април 2018
Еврокон 2017 се състоя в германския град Дортмунд през .......
Съдържание
HALL OF FAME (Зала на славата)
Best Author: Dario Tonani (Italy)
Best Artist: (поради спор награда е дадена на двама художници:) Aurélien Police (France) и Judith Clute (United Kingdom)
Best Magazine: Supersonic (Spain)
Best Publisher: Tracus Arte (Romania)
Best Promoter: Ian Watson (United Kingdom)
Best Translator: Natalia Osoianu / Наталия Осояну (Русия)
The CHRYSALIS AWARDS (Поощрителни отличия)
Александър Цонков-Lostov - Bulgaria
Aлексей Шеин – Беларус
David Luna – Spain
Doina Roman – Romania
Emanuela Valentini – Italy
Hanuš Sainer – Czech Republic
K.А.Терина - Русия
Miro Švercel – Slovakia
Наталия Савчук – Украйна
Romain Lucazeau – France
Sarah Maria Griffin – Ireland
The ACHIEVEMENT AWARDS: (Награда за особени постижения)
Best Work of Fiction: The Call – Peadar O’Guilin (Ireland)
Best Work of Art: Cover of the Book ”The 1000 Year Reich” Juan Miguel Aguilera (Spain)
Best Fanzine: CounterClock (Sweden)
Best Internet Publication, other than a fanzine: Diezukunft.de (Germany)
Best Dramatic Presentation: Boy 7 (Germany)
Best work for Children: „Часодеи“ – Наталия Шчерба (Украйна)
HONORARY AWARD European Grand Master: (Европейски Гранд Мастър)
Zoran Živković (Serbia)
Българското участие бе представено от Валентин Д. Иванов и ...
- Репортаж от мястото на събитието